Na wejściu

Pierwsze co widzimy po wejściu do domu to przedpokój, który jest swoistą wizytówką domu dlatego niezwykle istotne jest żeby urządzić go nie tylko praktycznie, ale również stylowo. Poznając sekrety jak wybrać meble do przedpokoju zapewniamy sobie dobre pierwsze wrażenie u każdego odwiedzającego.

Funkcjonalnie i zawsze pod ręką

Coraz większa ilość producentów mebli zaczyna poszerzać swoją ofertę o zestawy przeznaczone specjalnie do przedpokoju dając tym samym wybór i szansę klientom, na stworzenie ich wizytówki we własnym M. Przedpokój to ta część mieszkania, do której wchodzimy prosto z zewnątrz i musi on być przede wszystkim praktyczny. Tutaj wnosimy tory zakupami, tutaj potrzebujemy miejsca do odwieszenia mokrej odzieży wierzchniej i odstawienia butów. Stylistycznie przedpokój może stanowić zupełnie odrębne pomieszczenie, ale jeśli jest on otwarty na salon to powinien stanowić jego początek i tworzyć spójną całość. W przedpokoju bez wątpienia niezbędna jest szafka na buty dostosowana wielkością do ilości domowników oraz – co może się wydawać dziwne, ale jest istotne – do rozmiaru obuwia jakie będzie w niej przechowywane. Jeśli wielkość przedpokoju pozwala na ustawienie w nim szafy to warto wykorzystać tę szansę.

Na do widzenia

Opuszczając mieszkanie znowu stajemy w przedpokoju. Czasami wybiegamy w pośpiechu i łapiemy naprędce płaszcz, wkładamy buty i zamykamy drzwi. Łatwy dostęp do odzieży ma zatem niebagatelne znaczenie :). Wystarczy wieszak, szafka i ład zapewniony.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *